פעילות בכל הארץ

אודם 11 באר יעקב, מרכז

שירות חירום 24/7

אישור משטרת ישראל

050-8834328

20 דקות אצלך!

תיקון סוויץ לרכב

חייגו לציון המנעולן
050-883-4328
או

Locksmith

תקלה בסוויץ של הרכב – אם זה קרה לכם אתם לא צריכים הסברים נוספים. אתם נכנסים לרכב והוא פשוט לא מתניע, אתם עומדים מתוסכלים, לא יודעים אם להתחיל לבטל תוכניות או לתקן את הסוויץ קודם. שלא לדבר על מקרה שזה קורה לא בסביבת הבית. לאחר פגישה חשובה או לפניה… אבל אם יש לכם מי שיציל אתכם מהמצב הסבוך הצרה תהייה קלה בהרבה. ואם זה אומר פשוט להזמין מנעולן יצאת צדיק בגבעתיים לתיקון סוויץ לרכב זה יהיה עוד יותר פשוט וקל.

תיקון סוויץ לרכב: 3 מיתוסים על תיקון רכב ועל סוויץ

זה קורה להרבה בעלי רכבים – הם מנסים להתניע את רכבם, אך פתאום, ללא התרעה מוקדמת הוא לא מתניע. ולפי חוק מרפי זה קורה תמיד כשאתם בדרך לפגישה חשובה או לאירוע ש’לא שייך’ שתפספסו… זה נשמע לכם מוכר? האם גם אתם ניסיתם להתניע את האוטו ולא הצלחתם?

תיקון סוויץ לרכב
תיקון סוויץ לרכב – יש מי שיציל אתכם מהמצב

על 3 מיתוסים חזקים של בעלי רכבים בעניין סוויץ לרכב – במאמר שלפניכם

מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.

המיתוס הראשון הוא: ‘אם הרכב לא מגיב כלל כשמסובבים את המפתח זה מראה על בעיה אלקטרונית או חשמלית ברכב’. לא נכון! זה יכול להיות תקלה של הסוויץ בלבד, את הסוויץ לרכב כדאי לבדוק לפני שמפנים אותו למוסך לתיקון יקר.

מיתוס נוסף: ‘אם הסוויץ לא תקין צריך להחליף או לתקן אותו’. זה לא תמיד נכון – ייתכן והבעיה היא במפתח. בדקו עם העין את תקינותו או אם יש עליו סימני חלודה ואם שכפלתם לאחרונה את המפתח של הרכב, חזרו לחנות שבה שכפלתם.

מיתוס נוסף הוא: ‘סוויץ חדש הוא פי 10 יותר איכותי מסוויץ משופץ’. זה בהחלט לא נכון! האמת היא שלפעמים שכבה סמיכה של אבק בתוך חלקיקי הסוויץ היא זו שגורמת לבעיה, או אולי עצם זר שחדר למנגנון. לפעמים מה שחסר בסוויץ לרכב הוא מעט שמן או החלפה של חלק מסוים מחלקי הסוויץ.

סוויץ לרכב
קודם יש לבדוק סוויץ לרכב

סיכום וטיפים: איך עושים תיקון סוויץ לרכב מחיר נמוך

הרבה בעלי רכבים מנסים להתניע את רכבם, אך לפתע הוא לא מתניע. וכמו שיכולתם ללמוד מהמאמר, כדי שלא תרוצו ותשלמו ביוקר ובכדי שתוכלו לעשות תיקון סוויץ לרכב מחיר נמוך, חשוב לוודא אם המפתח הוא הבעיה, לבדוק אם אפשר לפתור את הבעיה בתיקון של הסוויץ ולא בהחלפה, ואם הרכב לא מגיב כלל חשוב לבדוק קודם אם מדובר בבעיה של הסוויץ ולא לרוץ מיד למסקנה שמדובר בבעיה חשמלית או אלקטרונית.

תיקון סוויץ לרכב מחיר
שלא תצטרכו לשלם על תיקון סוויץ לרכב מחיר גבוה

טיפים על סוויץ לרכב מחיר נמוך

ומכיוון שהייתם אתנו עד כאן, אנו מוסיפים לכם עוד 3 טיפים מבית מנעולן יצאת צדיק באריאל בנוגע לתיקון סוויץ לרכב מחיר נמוך:

  • כדי לתחזק את הסוויץ ולמנוע שחיקתו, שמנו אותו מדי פעם. השמן המתאים: WD-40.
  • הסוויץ בנוי מרכיבים עדינים ורגישים, אל תנסו לתקן או להחליף את הסוויץ בעצמכם, בסוף זה יעלה לכם יותר יקר…
  • אם אתם לא מתכוונים להחזיק את הרכב עוד זמן רב, לעתים שווה לכם לתקן סוויץ לרכב מחיר נמוך, בתיקון שיחזיק לתקופה קצרה ובכך להוזיל את עלות התיקון או לחסוך החלפת הסוויץ בחדש.
סוויץ לרכב מחיר
תיקון סוויץ לרכב באופן עצמאי עלול לגבות מחיר יקר יותר

מתי כדאי לעשות שיפוץ סוויץ לרכב מחיר חיסכון

  • ברכב ישן לפעמים אין הפרש גדול בין עלות שיפוץ סוויץ לרכב מחיר לעלות החלפה. לעומת רכב חדש שהחלפה של סוויץ מצריכה קידוד מחדש ולפעמים שכפול נוסף של המפתח, מה שעלול לייקר את עלות ההחלפה עד לפי 2 מעלות של תיקון.
  • אם אתם יכולים להמתין עם התיקון לשעות עבודה סטנדרטיות עדיף. עבודה של מנעולן יצאת צדיק ברחובות בשעות לא שגרתיות עשויה לייקר את התיקון בכ-100 ₪.
  • אם אתם מזהים שהסוויץ מתחיל לשדר סימני ‘עייפות’ ובלאי, כגון שאינו מתניע רק לאחר כמה ניסיונות, פנו בהקדם למנעולן מומלץ לבדיקתו, זה עדיף על פני השבתה לא מתוכננת של הרכב וגם עשוי להציל משיפוץ סוויץ לרכב מחיר גבוה יותר.
שיפוץ סוויץ לרכב מחיר
שיפוץ סוויץ לרכב במחיר נמוך עושים מוקדם

הזמינו כעת אצלנו שיפוץ סוויץ לרכב

עכשיו תורכם – עד עכשיו הצגנו בפניכם שלושה מיתוסים של בעלי רכבים על שיפוץ סוויץ לרכב ועוד כמה טיפים בעניין. עכשיו הבמה כולה שלכם. מה תוכלו להוסיף מניסיונכם? איזו מיתוס הייתם מוסיפים מעבר ל-3 המיתוסים שהצגנו במאמר? אנא, שתפו אותנו כדי שכולנו נוכל ללמוד ואולי להכניס למאמרים הבאים.

אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים.

רוצים לקבל מאתנו עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית בכל מה שקשור למנעולן יצאת צדיק בהוד השרון וכספות? כנסו למאמרים הרבים באתר.

אם אתם צריכים שיפוץ סוויץ לרכב או תיקון סוויץ לרכב התקשרו אלינו כעת והזמינו את מנעולן יצאת צדיק באשדוד.

שיפוץ סוויץ לרכב מחיר
הזמינו אצלנו כעת שיפוץ סוויץ לרכב
Rate this post
תיקון סוויץ לרכב
התחל
1
אני כאן לשירותך..
שלום וברכה. אני ציון המנעולן. איך אפשר לעזור?
Call Now Button