פעילות בכל הארץ

אודם 11 באר יעקב, מרכז

שירות חירום 24/7

אישור משטרת ישראל

050-8834328

20 דקות אצלך!

תיקון סוויץ

חייגו לציון המנעולן 
050-883-4328
או

Locksmith

אתם נכנסים לרכב או לאופנוע והמפתח אינו מסתובב, מה עושים? זה קורה תמיד בשעות הכי לחוצות… קמים במרץ לעבודה, רוצים להתניע אך המפתח אינו מסתובב כלל, ‘מילא אם לפחות היה מסתובב…’ אתם חושבים לעצמכם… אז מה עושים? במאמר הנוכחי ננסה לפתור את הבעיה ולהנחות אתכם מה לעשות במקרה שהמפתח אינו מסתובב או שהוא לא יוצא מהסוויץ ומתי צריך להזמין תיקון סוויץ לרכב.

תיקון סוויץ: מה עושים כאשר המפתח לא מסתובב

זה קורה להרבה אנשים – נכנסים לרכב או מתיישבים על האופנוע המוכר והאהוב אך הוא החליט הבוקר לא להתניע… ולא זו בלבד, אלא שהוא כלל אינו מאפשר לסובב את המפתח. זה נשמע לכם מוכר? אתם נמצאים כרגע במצב דומה? האם גם אתם מנסים שוב ושוב להוציא ולהכניס את המפתח והוא בשלו – אינו מתניע? יש מספר גורמים שיכולים לגרום לכך שהמפתח לא יסתובב, זה יכול להיות בלאי ושחיקה, זה יכול להיות תאונה או חבלה של אזור הסוויץ וזה יכול להיות גם ניסיון גניבה שכשל… מתי צריך החלפת סוויץ לקטנוע או לרכב?

תיקון סוויץ
מתי צריך תיקון סוויץ

במאמר שלפניכם ננחה אתכם מה עושים כאשר מפתח לא יוצא מהסוויץ או שאינו מסתובב

מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.

  1. כאשר מפתח לא יוצא מהסוויץ, הצעד הראשון שצריך לנסות הוא לסובב את ההגה קלות – כמה שאפשרי – תוך כדי ניסיונות סיבוב המפתח. כי לפני שאנו מגיעים למסקנה שיש בעיה בסוויץ, ייתכן והבעיה היא בכלל של מנגנון ההגנה – בהרבה רכבים קיים מנגנון למניעת גניבות, המנגנון מנסה לזהות תנועות חשודות ברכב ונועל את הרכב במידה והוא מזהה כאלו.
  2. פעולה שנייה שאותה הכי קל לנסות היא להתיז מעט שמן לתוך החור שבו אמורים להכניס את המפתח. ייתכן ומדובר בתקלה פשוטה של מעט חלודה או יובש שמונעים מהמפתח להיות משוחרר ולהסתובב כשהוא בתוך הסוויץ. שימון המקום (עם שמן WD-40 או משחת גרפיט) יפתור את הבעיה, ואם עדיין המפתח לא יוצא מהסוויץ ייתכן שהצטבר שם לכלוך וחלודה נסו קודם השימון לנקות עם ספריי קרבורטור.
מפתח לא יוצא מהסוויץ
מה עושים כאשר המפתח לא יוצא מהסוויץ

אם מפתח לא מסתובב ברכב, לפני שאתם מתייאשים נסו את המפתח הרזרבי…

  1. אם כל זה לא עזר ועדיין המפתח לא מסתובב ברכב, נסו להתניע את הרכב אם המפתח הרזרבי. ייתכן שהבעיה היא רק במפתח הספציפי, אולי הוא שחוק או משהו כזה. במקרה זה מומלץ להגיע בהקדם האפשרי למנעולן יצאת צדיק בבאר יעקב (כלומר, לא קריטי אבל בהקדם) על מנת לוודא שלא מתפתחת בעיה מורכבת יותר בחלקים הפנימיים של הסוויץ.

אם הבעיה לא נפתרה הזמינו מנעולן מקצועי שיודע לפתור בעיה של מפתח לא מסתובב ברכב. (אם תפנו למוסך סביר להניח שמעבר לעלות היקרה יותר, זה גם ייקח כמה ימים, בניגוד למנעולן יצאת צדיק בקרית עקרון שפותר את הבעיה בכמה דקות…).

מפתח לא מסתובב ברכב
מה עושים כאשר המפתח לא מסתובב ברכב

לסיכומו של דבר – מה עושים כאשר מפתח לא מסתובב באוטו

הכנסתם את המפתח לרכב או לאופנוע והוא לא מסתובב… כמו שיכולתם ללמוד מהמאמר, אם המפתח לא מסתובב באוטו, חשוב לבדוק אם זה תוצאה של נעילה, לנסות את המפתח הרזרבי ולשמן את הסוויץ. או להזמין מנעולן יצאת צדיק ברמת אביב. אצלנו תוכלו להחליף או לשפץ אץ הסוויץ לרכב או לאופנוע, אנו מגיעים עד אליכם תוך 20 דקות מהקריאה. אנו נותנים שירות לכל סוגי האופנועים והקטנועים ולכל סוגי הרכבים.

עכשיו תורכם – עד עכשיו הצגנו בפניכם 3 פעולות שבעלי רכבים ואופנועים יכולים לנסות כאשר המפתח שאמור להתניע את הרכב אינו מסתובב. עכשיו הבמה כולה שלכם. מה תוכלו להוסיף מניסיונכם? האם קורה לכם לפעמים שהמפתח לא מסתובב באוטו? איזו עצה הייתם מוסיפים מעבר ל-3 הפעולות שהצגנו במאמר? אנא, שתפו אותנו כדי שכולנו נוכל ללמוד ולהתקדם ואולי להוסיף למאמרים הבאים.

מפתח לא מסתובב באוטו
מפתח לא מסתובב באוטו

אנו נותנים גם שירותי החלפת סוויץ לאופנוע

רוצים לקבל מאתנו עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית לפריצה של אופנועים ולתיקון והחלפת סוויץ לאופנוע? כנסו למאמרים המפוזרים באתר.

אם לאחר שניסיתם את העצות הנ”ל המפתח של הרכב או של האופנוע אינו מסתובב, התקשרו אלינו ונבדוק אם דרוש החלפת סוויץ לאופנוע או לרכב.

החלפת סוויץ לאופנוע
אנו מומחים גם להחלפת סוויץ לאופנוע

החלפת סוויץ לקטנוע ולכל סוגי הרכבים

אנו עובדים בכל הארץ, נותנים שירותי חירום 24/7 ומגיעים אליכם תוך 20 דקות. אצלנו תקבלו את כל השירותים של מנעולן יצאת צדיק בקריות – החלפת סוויץ לקטנוע, פריצה של רכבים ואופנועים, פריצה ותיקון של דלתות ומנעולים, פריצת כספות, החלפת צילינדר, תיקוני קודן לרכב, החלפת מנגנון, החלפת מנעולים, תיקון סוויץ לרכב, תיקון דלתות פנים פנדור באשקלון ועוד תוך הקפדה על עבודה מקצועית ויסודית.

החלפת סוויץ לקטנוע
החלפת סוויץ לקטנוע ולכל סוגי כלי הרכב
4.5/5 - (26 votes)
תיקון סוויץ

חפשת מנעולן מוסמך...?

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

התחל
1
אני כאן לשירותך..
שלום וברכה. אני ציון המנעולן. איך אפשר לעזור?
Call Now Button