פעילות בכל הארץ

אודם 11 באר יעקב, מרכז

שירות חירום 24/7

אישור משטרת ישראל

050-8834328

20 דקות אצלך!

מחיר מנעולן

חייגו לציון המנעולן 
050-883-4328
או

Locksmith

ציון הוא מנעולן שנותן שירות חירום 24 שעות ביממה. באישור משטרה.

אם אתם צריכים שירותי מנעולן מומלץ או פורץ מנעולים מומחה, הזמינו את ציון המנעולן ותוך 20 דקות הוא אצלכם.

ציון המנעולן נותן גם שירות מהיר לרכבים – ציון הוא פורץ רכבים מומלץ באישור משטרתי.

אתם מחפשים בדחיפות פורץ מנעולים מהיר? הזמינו את ציון המנעולן, תקבלו שירות מהיר ומקצועי.

כמו כן, אם אתם צריכים שירות החלפת מנעול, או מנעולן פתיחת כספות, הזמינו את ציון המנעולן.

ציון נותן שירותי פתיחת כספת דיגיטלית, פתיחת כספת קומבינציה, פתיחת כספת עם מפתח, פתיחת כספת ללא מפתח, פתיחת כספת תקועה ועוד עם אישור משטרה על היעדר עבר פלילי.

לקבלת הצעת מחיר מציון המנעולן התקשרו עכשיו ל-050-8834328.

מחיר מנעולן ושרותים נלווים לתחום. בהמשך הדף תוכלו למצוא מחירים מנעולן ומוצרים בהתאם לצורך הלקוח. שימו לב שהמחירים בטבלה יכולים להשתנות לפי סוג כמויות שעות עבודה (מצבי חירום מחוץ לשעות העבודה) וכו.. במידה ויש מחירי מנעולנים לרוב הם באותו טווח מחירים אך כאן תוכלו לקבל רעיון מחיר מנעולן מוסמך. להלן טבלת מחירון מנעולן וכל הקשור בזה. במידה ויש מחיר מנעולן או שירות שלא קיים פה ניתן לכתוב או להתקשר אלינו ונענה בשמחה כמו גם אם תרצו טיפים שאלות ועוד.

סוג עבודת מנעולנותמחירהערות
מנעול עליון לכספת550-690 ₪
פריצה (על ידי קדיחה) לדלת והחלפה לצילינדר775-850 ₪
מעצורי דלת מסוגים שונים320 ₪
פתיחה לדלת שנטרקה320 ₪
סגר ביטחון , עינית, מעצור310 ₪
לשון רב בריח - צילינדר345 ₪
שירותי ביקור290 ₪
מנעולים מגנטים וכיווני דלת290 ₪ + 120 ₪
החלפות צילינדר איכות מעולה! 460 ₪
לוקסיס - החלפות צילינדר580 ₪יתכנו תוספות
ידיות - החלפות בצבעים לזוג או לידית יחידה350 ₪ - 450 ₪
החלפות מנעולים 550 ₪המחירים משתנים בהתאם לסוג הנדרש
תיקון סוויץ לרכב250 ₪ - 550 ₪המחירים משתנים בהתאם לסוג הנדרש
החלפת סוויץ לרכב250 ₪ - 550 ₪המחירים משתנים בהתאם לסוג הנדרש
אייקון מנעול מחיר מנעולן
מחירון מנעולן מפורט לסוגי שירות ומוצרים נלווים

מחיר מנעולן מוסמך

אין ספק שניתן למצוא גם מנעולנים במחירים נמוכים יותר אך אל ספק שגם האיכות ולפעמים אף האמינות בהתאם. אנו ממליצים כשמדובר על מחיר מנעולן לא לבחור באיש מקצוע עם מחירון מנעולן נמוך מידי. מחיר מנעולנים מקצועיים ומוסמכים יהיה כזה שיספק לכם רשת ביטחון לעבודה נכונה ואיכותית. מנעולן מחיר והסמכה לרוב יהיה משולש בו פרמטר אחד משפיע על השני ולכן מומלץ לבדוק היטב מספר רישיון והסמכה

 ביקור מנעולן מחיר

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולנות – תיקון דלתות בראשון לציון ובכל אזור המרכז ציון המנעולן פה לשרותכם. לאף אחד לא נעים לבלות את זמנו בחלל עם דלת פגומה,ואולי אף יותר מתסכל למצוא את עצמך עם דלת שנטרקת או להגיע למצב בו אנו תקועים ללא דרך להכנס הביתה. במידה וצריך פריצה לדלת, תיקון דלתות ברחובות מודיעין והאזור זכרו שיש מישהו שפנוי לכם גם מחוץ לשעות העבודה. שרותי חירום ועבודות מנעולנות מכל הסוגים עם החומרים הטובים ביותר והמכשור המתקדם בשוק. לסיכום אם תמצאו את עצמכם במצב בו אתם זקוקים לשרות של מנעולן פורץ מנעולים מוסמך! ציון כאן לשרותכם.

לתיקון דלתות פנדור באשדוד התקשרו עכשיו ל-050-8834328.

מנעולנים מחיר – לסיכומו של עניין

אייקון מנעול מחיר מנעולנים
במצבים שונים אנו זקוקים לאיש מקצוע שיעזור עם הדלת, המנעול, הכספת ,הרכב וכו.. במצב זה נרצה לדעת היכן יש מנעולנים מחיר מהו? ובאיזה זמינות ניתן למצוא איש מקצוע זה

זו עבודה לכאלה שיודעים.. גם כשמדובר על מחיר מנעולן מוזל עדיף שתשאירו  לאנשי מקצוע שיעשה בשבילכם שרות באיכות מצוינת. מדוע עדיף אדם מוסמך לנושא זה? בשביל מקצוען, לדעת לעשות עבודות מסוג זה לוקח זמן והשקעה. לומדים במכללה, מרוויחים הסמכה, בשביל לקבל ניסיון ורק אז מגיעים למצב של עובד עצמאי – ציון מנעולן מוסמך ואחראי בערי רמלה, בית דגן ועוד ועוד. ציון המנעולן המומחה הוא איש מקצוע מהיר ואחראי; חבר במרכז הארצי למנעולנות ומנעולן מורשה. כאיש מקצוע, הנקודות החשובות לציון הן להיות זמין והוגן מתן מענה לצרכים של הלקוחות במהירות ואמינות. ציון מבצע הכל במסירות גבוהה תוך כדי שמירה על סדר וניקיון. אפשר להעביר המלצות הלאה.

לא כיף להיות נעול מחוץ לבית

אם קרה לכם אי פעם שמצאתם את עצמכם מול דלת נעולה של ביתכם כשהמפתח נשאר בפנים, אתם בטוח זוכרים את התחושה. תחושת חוסר היכולת לעשות משהו באותו הרגע עולה על גדותיה ומזל אם המובייל לא נשאר בבית ביחד עם המפתח.
ביתו של אדם הוא מבצרו, כפי שנאמר בפתגם. מכונית וכספת הם גם סוגים של מבצר. בית, מכונית וכספת הם דברים הנושאים את החותם הכי אישי שלנו ואנו רואים אותם כחלק בלתי נפרד מישותינו. מכיוון שכך, כאשר אנו נשארים נעולים מחוצה להם, התחושה היא שקרס עולמינו. אז מה עושים במצב שכזה? למי אפשר לקרוא לעזרה, אם זה אמצע הלילה, לדוגמה?

ציון מבין היטב שהכי משנה לכם שהמנעול יחזור לעבוד כמו שצריך, הבעיה תתוקן ואתם תמשיכו הלאה לעסוק במה שיש לכם לעשות.
איבוד גישה לאובייקטים אישיים ויקרים לנו זה מאוד מכעיס ובצדק, אבל למצער בזמן לפחות תזכו להכיר בחור שאפשר להזמינו עוד פעם אם ובתקווה שלא, קרה ועוד פעם המנעול התקלקל ואתם מנועי גישה למכונית או לכספת.

הגיע הזמן שחייבים עזרה – מאיפה מביאים פורץ מקצועי מקצוען אמיתי?

מנעולן מחיר
מחיר מנעולן לרוב יהיה בהתאם לסוג השרות וזמן העבודה הנדרש. ישנם נורמות של מנעולן מחירים ושעות עבודה, שבניגוד למקצועות רבים אחרים עובדים במצבי חירום ושומרי על זמינות

בני אדם נוטים להתפתות מהר של דברים שעולה כמעט כלום. בודאי שכולנו מעוניינים לקנות בהנחות וזה טוב ויפה, אך יחד עם זה קורה מצד שני שיש אנשים שמציעים מחיר רצפה רק בכדי לתפוס לקוחות שברגיל לא היו מבקשים מהם שירותים אלו. תמיד רעיון טוב זה לקבל המלצות מאנשים או באינטרנט. ציון המנעולן ידוע בקרב האנשים כמקצוען שסייע להרבה לקוחות מרוצים לחזור ולהשתמש במנעול אחרי שהבעיה תוקנה במלואה במהירות ומקצועיות. מחיר מנעולן שירותי מקצוען ביום ובלילה – ציון הוא מנעולן יצאת צדיק בבת ים והסביבה, זמין מסביב לשעון בהרבה ערים נוספות.

 

מחיר מנעולן

חפשת מנעולן מוסמך...?

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

התחל
1
אני כאן לשירותך..
שלום וברכה. אני ציון המנעולן. איך אפשר לעזור?
Call Now Button