פעילות בכל הארץ

אודם 11 באר יעקב, מרכז

שירות חירום 24/7

אישור משטרת ישראל

050-8834328

20 דקות אצלך!

התקנת פלדלת

חייגו לציון המנעולן 
050-883-4328
או

Locksmith

היי. אתם צריכים התקנת פלדלת? נשמח להעביר לכם המלצות של לקוחות מרוצים שעשינו להם התקנה של דלת פלדלת או של משקוף פלדלת. לקוחותינו מקבלים עבודה מקצועית מאוד במחירים סבירים בהחלט. במאמר הנוכחי נספק לכם ידע שיעניין אתכם אודות התקנה מקצועית של דלת פלדלת.

השירותים שאנו מספקים הינם: התקנה של דלתות פלדלת חדשות, התקנה של דלתות כניסה של פלדלת, רב בריח וחברות נוספות, התקנת דלתות רב בריח, התקנת דלתות ממ”ד, התקנת דלתות עץ, התקנת דלתות אלומיניום, פורץ דלתות בדרום תל אביב, פורץ דלתות באשדוד ועוד. הרבה שואלים אותנו אם דלת פלדלת זה סוג של דלת. פלדלת היא בעצם חברה ישראלית ותיקה המייצרת דלתות מאז שנות ה-80. הדלתות של פלדלת הן דלתות כניסה איכותיות ויש להם מגוון רחב של דלתות.

התקנת פלדלת

חברת פלדלת מייצרת דלתות כניסה סטנדרטיות ומעוצבות. דלתות עם מנעולים ובלי. הדלתות של פלדלת הן דלתות העשויות מפלדה (לא קשה לנחש, בהתאם לשם החברה…), ויש להם מגוון דלתות פלדה. הן דלתות רגילות שרואים כמעט בכל בית והן דלתות מעוצבות ברמות גימור שונות. כמו כן יש להם דלתות מיוחדות למגזר התעשייתי, דלתות המספקות ביטחון רב למפעלים, חברות, מחסנים לוגיסטיים וכו’. כיום החברה היא בפריסה בינלאומית והיא מהווה גאווה ישראלית של חברה שנמצאת בטופ לאורך שנים.

כל מנעולן מומלץ שרוצה להיות מקצועי חייב להתמקצע וללמוד את מנגנון הפעולה של מנעולי פלדלת השונים. החברה עצמה מעבירה הכשרות למנעולנים מקצועיים להכרת המנעולים השונים שלהם, וכן להתקנה ולפריצה מבוקרת של המנעולים השונים שמתוצרתם. לכן אנו יכולים להציע לכם שירות מושלם בנוגע למוצרי פלדלת. הן התקנה והן פריצה בעת הצורך.

התקנת פלדלת
התקנת פלדלת מקצועית

התקנה פלדלת

אם אתם רוצים התקנה פלדלת מקצועית אנחנו הכתובת. אנו נעשה לכם התקנה של דלת פלדלת במקצועיות ובמחירים נוחים. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר או סתם לקבל טיפים בעניין התקנת דלת פלדלת ובכלל בנושאי דלתות נשמח לעזור ולייעץ לכם כמו גם בעניין תיקון דלתות פנים פנדור בשרון. הדלת הסטנדרטית של פלדלת היא דלת מפלדה עם ציפוי. דלתות איכותיות יותר בעיקר מבחינה חזותית הן דלתות שעוברות צביעה בתנור. בצביעה זו הצבע יוצא יותר טבעי וגם לא מתבלה עם הזמן. בדרך כלל כשאנו מדברים על התקנת דלת פלדלת הכוונה היא להצעת מחיר כולל התקנת משקוף מקורי של פלדלת. דלתות פלדלת הן מאוד איכותיות ואנו מאוד ממליצים על התקנה פלדלת.

התקנה פלדלת
התקנה פלדלת

התקנת דלתות פלדלת

ומכיוון שאתם כבר משקיעים בדלתות איכותיות ומתקדמות אנו נעשה הכול על מנת שגם ההתקנה תהייה מושלמת ואיכותית. ובכדי שהתקנת דלתות פלדלת תהיה מושלמת, אנו ממליצים על כמה פעולות הכנה פשוטות שישלימו עוד יותר את ההנאה שלכם מהדלתות האיכותיות. אז איך צריך להתכונן להתקנה?

בכדי שההתקנה תהייה מושלמת עדיף להקפיד על ההוראות הבאות:

  • הזמינו את ההתקנה לאחרי הריצוף או התקנת פרקט.
  • גם חיפוי הקיר מומלץ שיהיה כבר עשוי בעת התקנת הדלת.
  • את הפנלים מעל הריצוף עדיף להשאיר לאחרי ההתקנה. או לחילופין ניתן להתקין את הפנלים בכל הבית ולהשאיר חשוף בקטע הקיר הסמוך למקום התקנת הדלת.
  • מומלץ שבעת התקנת דלתות פלדלת תהיה הסביבה (היכן שאמורים להתקין את הדלת) נקייה מלכלוך או פסולת בניין.
התקנת דלתות פלדלת
התקנת דלתות פלדלת

התקנת משקוף דלתות פלדלת

אם כבר יש לכם דלת פלדלת, לפעמים מה שצריך בכדי שהדלת תהיה תקינה ונוחה לשימוש, זה רק משקוף חדש. אם אתם צריכים החלפה של משקוף דלתות פלדלת, או שאתם רוצים רק להתייעץ לגבי החלפה או התקנה של משקוף לדלת פלדלת, אתם מוזמנים בשמחה לפנות אלינו. כמו גם, אם אתם רוצים רק הצעת מחיר להחלפת המשקוף או הדלת, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. קחו לתשומת ליבכם שהחלפה של משקוף יכולה להיות יקרה יותר מאשר התקנת משקוף דלתות פלדלת במקום שלא היה בו בעבר דלת בכלל.

מכיוון שהחלפה של משקוף דורשת גם פירוק המשקוף הקודם. מתי מומלץ להחליף משקוף? כאשר המשקוף עקום, ישן או הרוס יש צורך להתקין משקוף חדש. להתקנת פלדלת התקשרו אלינו כבר עכשיו לפני הלחץ של החגים.

התקנת משקוף דלתות פלדלת
התקנת משקוף דלתות פלדלת
5/5 - (1 vote)
התקנת פלדלת

חפשת מנעולן מוסמך...?

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

התחל
1
אני כאן לשירותך..
שלום וברכה. אני ציון המנעולן. איך אפשר לעזור?
Call Now Button