אודות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

ציון המנעולן – טלפון 0508834328

אודות

תכירו את ציון

ציון המנעולן הוא איש מקצוע אחראי ומהיר; חבר במרכז הארצי למנעולנות ומנעולן מוסמך. הסלוגן של ציון כאיש מקצוע: זמינות  גבוהה ומענה מהיר תוך כדי שירות אמין במחיר הוגן. ציון עושה הכל באהבה ובנאמנות גבוהה תוך כדי שהוא תמיד שומר על סדר וניקיון.
כיף לפגוש בן אדם שאפשר להמליץ לחברים.

מקצועי וזמין לכם 24/7

ציון זמין עשרים וארבע שעות ביממה בהרבה ערים. מתי שלא תצטרכו  ואיפה שלא תהיו ממוקמים באזור שפלה והמרכז, ציון המתקן מנעולים יגיע לעזור לכם. תושבי אזורי מרכז והשפלה יודעים שציון המנעולן הוא מקצוען זמין, מהיר ואמין. בין אם אתם באר יעקוב, גבעת ברנר, קריית עקרון או לוד תזכרו שיש אשף מנעולים מקצוען שקוראים לו ציון, והטלפון שלו תמיד זמין בשבילכם במקרה ודברים נעולים בפנים ואתם בחוץ או שההיפך.

כשנדרשת עבודת פריצה מקצועית, אתם מוזמנים להרים טלפון, תמיד ניתן להשאיל שיחה מחבר אם קרה שאין עליכם את שלכם.
הננו תמיד מוכנים ומזומנים לשירותכם אם צריך.

ציון המנעולן

אחרי שנכנסנו אל ויצאנו מה פאניקה, נרגעים, נושמים ושואלים, מה אנחנו יכולים לעשות? האם יעקוב הבן דוד יכול לנסות לפרוץ. אפשרות זו תעבוד לפעמים, היא לא ממש מתאימה אם אנחנו מדברים על מנעול מסובך, יקר וחשוב. ציון הוא ממומחה. נכון שעל מומחה צריך לשלם, זאת אמת, אך כולנו יודעים שזה משתלם. לעשות את מה שתם זקוקים לו במקצועיות לוקח לימוד והסמכה. לומדים במכללה, מקבלים הסמכה, לקבל ניסיון ורק אחרי זה מגיעים למצב של איש מקצוע עצמאי.

זה לא נעים לא להיות מסוגלים להיכנס הביתה

זאתי תחושה מאוד לא נעימה להשאר מחוץ לדלת נעולה ומי שזה קרה לו, בטוח לא שכח את התסכול הנלווה. תחושת חוסר היכולת לעשות משהו באותו הרגע עולה על גדותיה וטוב אם הנייד לא ננעל בבית גם כן. הרי שביתו של אדם הוא מבצרו. גם האוטו שלנו הוא סוג של מצודה וגם כספת בה שומרים את מה שהכי אישי ויקר לנו. כספת, מכונית ובית אלה אובייקטים המקבלים על עצמם את החותם הכי אישי שלנו ואנחנו רואים אותם כ חלק מאיתנו. ברגע שאנחנו שמים לב שכל מה שיקר לנו נשאר נעול בפנים ואנו מנועים מלהגיע אליו, ליבנו נחמץ.

מה צריך לעשות במצב שכזה? היכן מוצאים בן אדם שיבצע עבודה יסודית כזו? ציון יודע ומבין שהכי משנה לכם שהמנעול יתוקן, התקלה תתוקן ואתם תמשיכו הלאה לעסוק במה שאתם רוצים. לאבד גישה לדברים אישיים ויקרים לנו זה נורא מבאס ובצדק, אך לכל הפחות בזמן הזה תזכו להכיר מישהו שניתן להזמין אותו בפעם הבאה אם כך קרה ש פעם המנעול התקלקל ואיבדתם גישה לכספת או למכונית.

בעיה על הפרק  – מאיפה מוצאים פורץ למנעול שלכם?

אנשים בדרך כלל יתפתו כשמציעים להם ים של מוצרים בכלום כסף. נכון שכולם מעוניינים להוציא פחות וזה מובן ומקובל, אך קורה מצד שני שיש אנשים המציעים מחיר רצפה רק בשביל ללכוד לקוחות שמה להגיד.. בדרך כלל, זה איננו בהכרח "מקצוען" שהייתם רוצים לעשות בשבילכם שרות, במיוחד אם זו מערכת יקרה ומסובכת. תמיד עובד לשאול על המלצות אנשים או ברשת. ציון ידוע בקרב האנשים כאיש מקצוע שיום יום מסייע לאנשים לחזור ולהשתמש במנעול אחרי שהבעיה תוקנה במהירות ואדיבות.

אין מנעול שיכול להתנגד לציון

ציון המנעולן מוסמך ובקי בכל זני המנעולים הקיימים בארץ בין אם זה בכספות ובין אם בדלתות. שירותי פריצת חירום שלו יבואו לעזרתכם אם:

דלת שנסגרה וננעלה.

זו בעיה כאשר אין תפסן מונע נעילה, כל פרץ רוח יכול לסגור עלינו את הדלת. ניתן להימנע מזה בעזרת הרכבת נעילה עם תפסן מיוחד שיחזיק או פשוט לשים דבר מה להחזיק כשהדלת פתוחה.

המפתחות אבדו.

כמה שזה יכול להיות מביך, אך זוהי אמת, עלול לקרות לכולם.

התקנת מנעולים משופרים ובקצרה, שדרוג.

נכון שדבר זה בדרך כלל לא עבודת חירום אך זוהי גם מלאכה שציון המנעולן ישמח לבצע בשבילכם. עם הזמן.. המנעולים ירוויחו מלהתחדש וזו בהחלט מלאכה למנעולנים מקצועיים.

בעיה במנעול שצריך החלפה.

כאשר המנעול מפתח תקלה מסיבה זו או אחרת ואי אפשר לעשות אתו כלום.

 

 

מנעולן

מנעולן

השאר תגובה

מחפשים אודות מומלץ?

ציון מנעולן פורץ מנעולים מורשה מומלץ מחליף מנעול של דלת

קצת על ציון המנעולן

תכירו את ציון. מנעולן מומחה, אחראי ומהיר. מנעולן מוסמך וחבר במרכז הארצי למנעולנות. הסלוגן של ציון כאיש מקצוע: זמינות  גבוהה ומענה מיידי תוך מתן שירות אמין במחיר טוב. פורץ מנעולים, תיקון דלתות צילינדר רב בריח, מנעולן רכב, פורץ אופנועים, כספות וכל מה שנעול באיכות גבוהה תוך כדי הקפדה על עבודה נקייה. בתום העבודה תבינו שלא רק סופסוף הבעיה נפתרה, אלא גם פגשתם מישהו מנומס ונעים הליכות, שטוב בעבודתו ומבצע פריצת מנעולים במומחיות רבה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים נוספים

תיקון דלתות קרית עקרון

תיקון דלתות בקרית עקרון

תיקון דלתות בקרית עקרון עם ציון הוא חובה לכל מי שיש בביתו או בבית העסק דלת הזקוקה לחידוש או תיקון. ציון עושה תיקון דלתות פנים

תיקון דלתות יבנה

תיקון דלתות ביבנה

תיקון דלתות ביבנה עם מתקן דלתות ביבנה וותיק! ציון הוא מנעולן מקצועי ומורשה הנותן שירות של תיקון דלתות יבנה והסביבה כבר שנים ונאמן ללקוחותיו ולעבודתו.

דלתות תיקון דלתות גבעת ברנר

תיקון דלתות בגבעת ברנר

תיקון דלתות בגבעת ברנר במחירים מעולים ותוצאות מפתיעות. מתקן דלתות גבעת ברנר עם יכולות חידוש דלת וותק בתחום התיקונים של דלתות פנים. תיקון דלתות פנים

תיקון דלתות בית דגן

תיקון דלתות בבית דגן

תיקון דלתות בבית דגן עם מנעולן מורשה וותיק בתחום. יש המלצות רבות מאחורי ציון וכמובן רישיון וותק בעיקר כאשר מדובר על תיקון דלתות בית דגן

דלת כחולה ישנה תיקון דלתות נס ציונה

תיקון דלתות בנס ציונה

תיקון דלתות בנס ציונה עם מנעולן מורשה המאפשר תיקון דלת תוך שימת לב לכל המנגנונים החשובים. תיקון דלת בנס ציונה עם ציון היא חוויה נעימה.

אייקון דלת תיקון דלתות מודיעין

תיקון דלתות במודיעין

תיקון דלתות במודיעין זו עבודה למנעולנים מקצוענים. תשאירו תיקון דלתות במודיעין לאנשי מקצוע על מנת או להחמיר את המצב לחינם כי רק מנעולן אמיתי יבצע

ציון המנעולן – טלפון 0508834328

סגירת תפריט
Call Now Button
1
שלום וברכה. אני ציון המנעולן. איך אפשר לעזור?
Powered by