פעילות בכל הארץ

אודם 11 באר יעקב, מרכז

שירות חירום 24/7

אישור משטרת ישראל

050-8834328

20 דקות אצלך!

אודות

חייגו לציון המנעולן 
050-883-4328
או

Locksmith

תכירו את ציון

ציון המנעולן הוא איש מקצוע אחראי ומהיר; חבר במרכז הארצי למנעולנות ומנעולן מוסמך. הסלוגן של ציון כאיש מקצוע: זמינות  גבוהה ומענה מהיר תוך כדי שירות אמין במחיר הוגן. ציון עושה הכל באהבה ובנאמנות גבוהה תוך כדי שהוא תמיד שומר על סדר וניקיון.
כיף לפגוש בן אדם שאפשר להמליץ לחברים.

מקצועי וזמין לכם 24/7

ציון זמין עשרים וארבע שעות ביממה בהרבה ערים. מתי שלא תצטרכו  ואיפה שלא תהיו ממוקמים באזור שפלה והמרכז, ציון המתקן מנעולים יגיע לעזור לכם. תושבי אזורי מרכז והשפלה יודעים שציון המנעולן הוא מקצוען זמין, מהיר ואמין. בין אם אתם באר יעקוב, גבעת ברנר, קריית עקרון או לוד תזכרו שיש אשף מנעולים מקצוען שקוראים לו ציון, והטלפון שלו תמיד זמין בשבילכם במקרה ודברים נעולים בפנים ואתם בחוץ או שההיפך.

כשנדרשת עבודת פריצה מקצועית, אתם מוזמנים להרים טלפון, תמיד ניתן להשאיל שיחה מחבר אם קרה שאין עליכם את שלכם.
הננו תמיד מוכנים ומזומנים לשירותכם אם צריך.

ציון המנעולן

אחרי שנכנסנו אל ויצאנו מה פאניקה, נרגעים, נושמים ושואלים, מה אנחנו יכולים לעשות? האם יעקוב הבן דוד יכול לנסות לפרוץ. אפשרות זו תעבוד לפעמים, היא לא ממש מתאימה אם אנחנו מדברים על מנעול מסובך, יקר וחשוב. ציון הוא ממומחה. נכון שעל מומחה צריך לשלם, זאת אמת, אך כולנו יודעים שזה משתלם. לעשות את מה שתם זקוקים לו במקצועיות לוקח לימוד והסמכה. לומדים במכללה, מקבלים הסמכה, לקבל ניסיון ורק אחרי זה מגיעים למצב של איש מקצוע עצמאי.

זה לא נעים לא להיות מסוגלים להיכנס הביתה

זאתי תחושה מאוד לא נעימה להשאר מחוץ לדלת נעולה ומי שזה קרה לו, בטוח לא שכח את התסכול הנלווה. תחושת חוסר היכולת לעשות משהו באותו הרגע עולה על גדותיה וטוב אם הנייד לא ננעל בבית גם כן. הרי שביתו של אדם הוא מבצרו. גם האוטו שלנו הוא סוג של מצודה וגם כספת בה שומרים את מה שהכי אישי ויקר לנו. כספת, מכונית ובית אלה אובייקטים המקבלים על עצמם את החותם הכי אישי שלנו ואנחנו רואים אותם כ חלק מאיתנו. ברגע שאנחנו שמים לב שכל מה שיקר לנו נשאר נעול בפנים ואנו מנועים מלהגיע אליו, ליבנו נחמץ.

מה צריך לעשות במצב שכזה? היכן מוצאים בן אדם שיבצע עבודה יסודית כזו? ציון יודע ומבין שהכי משנה לכם שהמנעול יתוקן, התקלה תתוקן ואתם תמשיכו הלאה לעסוק במה שאתם רוצים. לאבד גישה לדברים אישיים ויקרים לנו זה נורא מבאס ובצדק, אך לכל הפחות בזמן הזה תזכו להכיר מישהו שניתן להזמין אותו בפעם הבאה אם כך קרה ש פעם המנעול התקלקל ואיבדתם גישה לכספת או למכונית.

בעיה על הפרק  – מאיפה מוצאים פורץ למנעול שלכם?

אנשים בדרך כלל יתפתו כשמציעים להם ים של מוצרים בכלום כסף. נכון שכולם מעוניינים להוציא פחות וזה מובן ומקובל, אך קורה מצד שני שיש אנשים המציעים מחיר רצפה רק בשביל ללכוד לקוחות שמה להגיד.. בדרך כלל, זה איננו בהכרח “מקצוען” שהייתם רוצים לעשות בשבילכם שרות, במיוחד אם זו מערכת יקרה ומסובכת. תמיד עובד לשאול על המלצות אנשים או ברשת. ציון ידוע בקרב האנשים כאיש מקצוע שיום יום מסייע לאנשים לחזור ולהשתמש במנעול אחרי שהבעיה תוקנה במהירות ואדיבות.

אין מנעול שיכול להתנגד לציון

ציון המנעולן מוסמך ובקי בכל זני המנעולים הקיימים בארץ בין אם זה בכספות ובין אם בדלתות. שירותי פריצת חירום שלו יבואו לעזרתכם אם:

דלת שנסגרה וננעלה.

זו בעיה כאשר אין תפסן מונע נעילה, כל פרץ רוח יכול לסגור עלינו את הדלת. ניתן להימנע מזה בעזרת הרכבת נעילה עם תפסן מיוחד שיחזיק או פשוט לשים דבר מה להחזיק כשהדלת פתוחה.

המפתחות אבדו.

כמה שזה יכול להיות מביך, אך זוהי אמת, עלול לקרות לכולם.

התקנת מנעולים משופרים ובקצרה, שדרוג.

נכון שדבר זה בדרך כלל לא עבודת חירום אך זוהי גם מלאכה שציון המנעולן ישמח לבצע בשבילכם. עם הזמן.. המנעולים ירוויחו מלהתחדש וזו בהחלט מלאכה למנעולנים מקצועיים.

בעיה במנעול שצריך החלפה.

כאשר המנעול מפתח תקלה מסיבה זו או אחרת ואי אפשר לעשות אתו כלום.

 

 

אודות

חפשת מנעולן מוסמך...?

מגיעה לך שיחת ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

התחל
1
אני כאן לשירותך..
שלום וברכה. אני ציון המנעולן. איך אפשר לעזור?
Call Now Button